top of page
1111.jpg

ניוזלטר

יולי 2023

לפניכם האירועים הבולטים בחודש יולי

במרכז הפודטק הבין-לאומי בקריית שמונה.
לאור העשייה הרבה, בנינו פורמט חדש המחולק
לתחומי הפעילות העיקריים שלנו וגם זרקור על אירוע החודש.
תודה לכל השותפים שלנו בארץ ובעולם.

בפעם הראשונה בהיסטוריה, קריית שמונה נכנסה לרשימת 1000 הערים המובילות בבניית אקוסיסטם לסטארטאפים!

לפני כ-8 שנים הצבנו חזון. יחד עם שותפים לדרך, והיום.

החזון הפך למציאות. מרגש!  

זרקור על אירוע החודש

שמחנו לפגוש שותפים חדשים בניו יורק ובשיקגו,
להציג את הפעילות שלנו ולחבר אותם לעשייה החלוצית בגליל!

2.jpg
ניסן ודבורה.jpg

פיתוח כלכלי

10.7.23

3.jpg

מרכז החדשנות בי"ח זיו

ועדת ההיגוי לחדשנות של המרכז הרפואי "זיו" בצפת, המורכבת ממנהלי מחלקות מובילים, קיים את אירוע ההשקה ומפגש הפתיחה אצלנו. באירוע זה השתתפו מנהל המרכז הרפואי "זיו", פרופ' סלמן זרקא, מנכ"לית תאגיד הבריאות של בית החולים, ענבר ביזינסקי, וראש ועדת ההיגוי, עידן הרפז שלנו, מנהל תכנית STUDIO.GALIL.

5.jpg

13.7.23

ביקור מינהלת השקעות של
משרד החקלאות

מינהלת ההשקעות של משרד החקלאות הגיעה לביקור. הצגנו את ההצלחות שבחיבור חברות הסטארט אפ לחקלאים המקומיים ויצרנו שיתופי פעולה חדשים!

25.7.23

6.jpg

ביקור פועלים TECH

שמחנו מאוד לארח את השותפים שלנו בתכנית STUDIO.GALIL, חברי צוות פועלים TECH, עדי הורוביץ לביא - ראש תחום פועלים-טק, אלעד הר-זהב - המוביל את הפיתוח הכלכלי והשותפות האסטרטגית ורועי טל, מומחה מכירות ושיווק.

סטודיו גליל

4.7.23

10.jpg

מיט אפ בשיתוף דלויט וחממת פרש-סטארט

מיטאפ חשוב בנוכחות חברות סטארט אפ מקומיות בנושא גיוס מענקים, תמריצים ואסטרטגיות מס בשיתוף דלויט וחממת פרש-סטארט. מבין האורחים והדוברים שהעניקו ידע וכלים היו ענת ניצן גרוסו מדלויט, המנהלת את תחום המענקים והחדשנות העולמית ואילן שמיס - יזם מנוסה בתחום מדעי החיים ומנכ"ל אמאי - חלבונים.

11.jpg

6.7.23

חברת HALOPHILIX בשיתוף פעולה חדש!

צוות הנהלת דגי הדן, חוות הפורל הגדולה בישראל, הגיעו לביקור לשמוע אודות הפעילות האזורית שאנחנו מובילים, על תכנית סטודיו גליל ועל מינהלת האגריפודטק האזורית. הצוות קיבל סקירה ועדכונים מחברת הלופיליקס לקראת שיתוף פעולה ראשון ומרגש בין חברה שהונבטה בסטודיו לבין תעשייה קיבוצית מסורתית בגליל העליון.

קהילות

5.7.23

אורחים מקנדה

שמחנו מאוד להציג את הפעילות שלנו ולחשוב על שיתופי פעולה עתידיים במפגש חשיפה מיוחד עבור מחנכים ומנהלי בתי ספר גליליים וקנדים משש קהילות: ונקובר, אדמונטון, קלגרי, וויניפג, אוטווה והליפקס.

13.jpg
12.jpg

19.7.23

14.5.jpg

תכנית מנהיגות

16 עמיתים הלוקחים חלק בסמינר בנושא מנהיגות אזורית הגיעו כדי לקבל השראה לפעילות שלנו המובילה פיתוח כלכלי ולצידה פעילות חברתית מלאת אימפקט והזדמנויות.

מבקרים

PHOTO-2023-08-15-09-33-13.jpg

3.7.23

מנהיגי העתיד

16 משתתפים ממשלחת מנהיגי העתיד של JNF-USA הגיעו לביקור - לראות מקרוב פיתוחים, הדגמות וטעימות של חברות הפודטק המבטיחות של הגליל.

16.jpg

4.7.23

ביקור לו ולוגן קורטז בגליל

שגרירים חשובים מאוד של ישראל והגליל הגיעו לביקור. שמחנו מאוד לארח את הזוג קורטז ולהפגיש אותם עם הפעילות שלנו ועם יזמים גליליים צעירים.

17.jpg

4.7.23

הסמינר האמריקאי לנוער אלכסנדר מאס

הקיץ הגיעו כ-80 תלמידים מהסמינר האמריקאי להתרשם מהסטארטאפים המתפתחים כאן בעולמות הפודטק והאגרוטק. שמחנו לשתף אותם בפעילות ובחיבורים שאנו מייצרים בין הנוער לבתי הספר בקריית שמונה והסביבה.

11.7.23

נשים אוסטרליות מובילות

משלחת נשות עסקים אוסטרליות מעולמות המזון וההשקעות הגיעו לביקור במטרה ללמוד אודות החזון שלנו והדרך החדשנית בה פיתחנו את האקוסיסטם האזורי.

21.jpg
20.jpg

18.7.23

ביקור משפחת זוסמן

כל כך מרגש להציג את הפעילות שלנו בגליל בפני הזוג שהאמין והפך לשותף של ממש מתחילת הדרך. מייקל ואולה זוסמן, אנחנו מלאי הערכה ותודה על היותכם מאמינים גדולים בפעילות בגליל ובצמיחתו לפודטק וואלי. מחכים בציפייה לביקורכם הבא!

24.jpg
23.jpg
22.jpg
27.jpg

27.7.23

ביקור מרתק עם נכונות להרחבת
שיתופי פעולה

שמחנו לארח את התורמת ואשת העסקים סוזן קוניג ולרקום יחד תכניות לעתיד!

Newsletter_april_English.png
bottom of page