top of page
1111.jpg

ניוזלטר

יוני 2023

שמחים להציג בפניכם את האירועים הבולטים בחודש יוני במרכז הפודטק הבין-לאומי בקריית שמונה.

תודה לכל השותפים שלנו בארץ ובעולם.

זרקור על אירוע החודש

כנס הפודטק ה-10 של מכללת תל חי

שמחנו להשתתף בכנס שהתמקד בסוגיות הקשורות בביטחון תזונתי אליו הגיעו נציגים מכל העולם - איחוד האמירויות, הולנד, דנמרק, דרום אמריקה, סינגפור ועוד. חברות הסטודיו הצומחות בתכנית סטודיו גליל וחברות הפורטפוליו של קרן JVP הציגו את הפיתוחים שלהן. חתמנו את הכנס בהרצאה של אראל מרגלית אודות השותפות ותרומתה האדירה של השותפים המרכיבים את האקוסיסטם לאזור הגליל ועל התכניות המרגשות שעוד נכונו לו.

91.jpg
88.jpg

פיתוח כלכלי

12.6.23

ביקור בכירי רשות החדשנות

רשות החדשנות הישראלית הינה המשקיע המרכזי בישראל בסטאראפים. כחלק מהתפתחות הסטארטאפים באזור הגיעו בכירי רשות החדשנות לביקור במרכז הפודטק כדי לבחון דרכים לסייע בהנגשת מענקים והשקעות לחברות הצומחות כאן. דברים גדולים בדרך.

700 לאודר סנטר.jpg

15.6.23

לאודר סנטר - הפתיחה

מתרגשים מאוד לקראת הקמת מרכז לאודר לתעסוקה בקריית שמונה אשר ייתן מענה לצרכים ההולכים וגוברים גם של חברות הצומחות כאן וגם למשפחות צעירות שעוברות לגליל ומחפשות את ההזדמנות התעסקותית הבאה.

18.6.23

ביקור ראסל רובינסון, מנכל JNF-USA

כמו תמיד, זכות גדולה לארח את מנכל JNF USA , ראסל רובינסון, יחד עם משלחת VIP של הארגון. שמחנו להציג את הפעילות והאימפקט שאנו מייצרים כאן בגליל המזרחי ואת הצעדים הבאים.

27.jpeg
25.jpeg

סטודיו גליל

20.6.23

חברת MAMAY מובילה מהפכה דיגיטלית בתחום המזון בהשקה חגיגית ובשידור חי!

שמחנו להכריז על המוצר הראשון של חברת MAMAY הצומחת בתכנית STUDIO.GALIL ולהשיק בשידור חי לכל העולם מערכת לדיגיטציה של טעם, ריח ומרקם. זו החברה הראשונה המאפשרת כימות אובייקטיבי של טעמים, ריחות ומרקמים של מזון ובכך הופכת עולם מסורתי ואנלוגי לדיגיטלי. דיגיטציה של טעם תאפשר אין סוף יישומים שיעצבו מחדש את תעשיית המזון.

16.jpeg
15.jpeg
14.jpeg
13.jpeg

25.6.23

כנס שנתי פיתוח הגליל

החברה לפיתוח הגליל, התאגיד העסקי של 32 קיבוצים בגליל ושותפים שלנו במרכז הפודטק, קיים את הכנס השנתי ובמסגרתו 7 חברות סטודיו גליל מתכנית הסטרטאפים שלנו, הציגו בפני 140 משקיעים מקומיים. כבר כעת החלו שיתופי פעולה בין קיבצים וחברות בדגש על שימוש בתשתיות של חקלאות ומפעלים קיבוציים.

כנס פיתוח הגליל 2.jpg
כנס פיתוח הגליל 1.jpg

קהילות

2.6.23

18.jpeg

מכינים את הקרקע לסטודנים בני העיר קריית שמונה

שמחנו לפגוש סטודנטים מקריית שמונה הלומדים באוניברסיטאות מכל הארץ ולשתף אותם בתהליך הפיתוח הכלכלי שאנחנו מובילים ולחיבורים עם הקהילה ומוסדות החינוך. מפגשים אלו נועדו להראות להם את ההזדמנויות החדשות שנוצרו בעיר ולמשוך אותם חזרה לקריית שמונה.

12.6.23

גליליידיס 6.12.jpg

GO LADIES!

צוות GALILADIES ביום ראיונות ליזמיות שעברו שלב ראשון ורגע לפני כניסתן אל התכנית שמטרתה - פיתוח הגליל דרך מימוש יוזמות של נשים ונערות.

חינוך

11.6.23

הכנות ליום שיא עירוני ופיצ'ים

גאים להכין את בני ובנות הנוער לקראת תחרות הצגת המיזמים העירונית. התלמידים לומדים אצלנו להציג פיתוח בקנה מידה עולמי.

24.jpeg
22.jpeg

13.6.23

יום שיא פודטק עירוני

במסגרות החינוך בקריית שמונה לומדים פודטק במהלך השנה. לכולם מעבדות פודטק או מטבחים לימודיים. שמחנו לבקר בין המיזמים ולפגוש את עיניהם הבורקות של הילדים והצוותים החינוכיייפם. יישר כח !

3.jpeg
2.jpeg
יום שיא פודטק.jpg

25.6.23

מייד רייט- עוזיאל 1.jpg

בית הספר עוזיאל פוגש את חברת MADERIGHT

מפגש ראשון בין תלמידי כיתות ה' מבית הספר עוזיאל בקריית שמונה לבין היזם רותם כהנוביץ' מחברת MADERIGHT הצומחת בחממת FRESHSTART בקריית שמונה.

 במסגרת המפגש נחשפו התלמידים לפיתוח הייחודי של החברה - ייצור כלים מתכלים מפטריות. מצפים בהתרגשות למפגש הבא !

מבקרים

7.6.23

PHOTO-2023-07-03-17-47-53.jpg

ביקור סם גולדברג

שמחנו לארח שותף יקר שלנו, סם גולדברג, מדנבר-קולרדו. במסגרת הביקור פגש חלק מהחברות שזכו לאחרונה להשקעה ומקבלות ליווי והכוונה מיזמים מנוסים כמותו ושותפים נוספים של JNF USA.

13.6.23

RUSSELL BERRIE FOUNDATION

שמחנו לארח את נציגי קרן ראסל ברי אשר הגיעו מארה"ב כדי להתעדכן בהתפתחויות המדהימות של הגליל המזרחי. הקרן תומכת בפעילות של GALILADIES ומלווה את תהליך הפיתוח הכלכלי של הגליל המזרחי מזה שנים רבות.

20.jpeg
19.jpeg

28.6.23

11.jpg

יום חשיפה למפקדי 8200

ביקור מרגש וחשוב של 60 מפקדי יחידת העילית 8200. יחידת הסייבר והמודיעין החשובה של צה"ל. במסגרת הביקור קיבלו המפקדים הרצאה של יו"ר JVP -ד"ר אראל מרגלית, אודות ההזדמנויות שמחכות להן כאן בגליל ביום שאחרי בעולמות של פודטק וקליימטק.

Newsletter_april_English.png
bottom of page